Ege

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin.

Hakkımızda

Biz, marka iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan, özelleştirilmiş kullanıcı deneyimi odaklı teknoloji ve inovasyon çözümleri şirketiyiz.

UX/UI tasarımı, web ve mobil için yazılım ve geliştirme, kullanıcı deneyimi, proje yönetimi, sosyal medya yönetimi gibi servislerimizle; markalarımıza yaratıcı ve sürdürülebilir dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

YENİLİKÇİ
Yaratıcılığı, güvenilirliği ve şeffaf ilişkiler kurmayı yüceltiyor; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve kazanmayı amaçlıyoruz.

DENEYİMLİ
Markanızın sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Sınırları zorlayarak müşterileriniz için en iyi deneyimi yaratmak ve sunmaktan gurur duyuyoruz.

EBT OFis

Çalışma şekli

Çalışma sürecimiz çok şeffaftır ve müşterilerimizle yakın işbirliği içinde gelişir. Tasarımın optimum etkisini elde etmek ve her adımda kendimizi müşterimizin bireysel ihtiyaçlarına göre yönlendirmek için şakacı ve kesin bir şekilde çalışıyoruz. Farklı gereksinimlere esnek ve hızlı bir şekilde tepki verebilmek için, uygulama her zaman bir ekip içinde gerçekleştirilir. Devam eden süreçte müşteri ile tanımlanan hedefe yaklaşıyoruz. Bu, dahil olan herkesin yaratıcı sürece büyük ölçüde dahil olduğu ve dahil olduğu anlamına gelir. Müşterinin iş akışımıza yoğun katılımı, kalıcı bir bakış açısı sağlar ve sonuçların kalitesini artırır.

Ege Bilgi Teknolojileri Verilen Hizmetler

Felsefe

Tasarımı sadece görsel bir uyarıcı olarak değil, sorunları çözmenin bir yolu olarak görüyoruz. İyi tasarım, bir şirket için yeni perspektifler açar ve sayısız rekabet avantajı yaratır. Uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir tasarım ajansı olarak, birçok lehçede tasarımı konuşuyoruz. Tasarım yetkinliğimiz medyadan bağımsızdır. Bu şekilde her zaman yeni teknik gelişmelere cevap verebilir ve yeni teknolojilerin olanaklarını ilgili tasarım bakış açısından yorumlayabiliriz. Hizmet portföyümüz görsel olarak öne çıkmak isteyen her büyüklükteki firmaya yöneliktir. İster KOBİ, EPU, ister start-up ister start-up olun - ilgili bireysel gereksinimlere uyarlanmış herkes için uygun ve ucuz çözümler bulacağız.

Ekip

Girişimci özelliklere ve tasarım ve kullanılabilirlik hissine sahip çok yönlü yaratıcılar, inekler, düşünürler ve sorun gidericileriz. Yılların tecrübesi, sağlam teknik bilgisi ve stil ve stil duygusu ile medya profesyonelleri ve web uzmanlarıyız! Dış ortaklar ağımız aracılığıyla diğer yaratıcı disiplinlere ve uzmanlığa projeye özgü bir temelde esnek bir şekilde hizmet edebiliriz. Gereksinimlere bağlı olarak, iyi koordine edilmiş metin yazarları, fotoğrafçılar, matbaacılar ve reklam malzemesi üreticilerinden oluşan bir ekibe güveniyoruz. Planlamadan bitmiş ürüne kadar tüm sürece eşlik ediyor, organize ediyor ve uyguluyoruz.

Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri